Zatloukání kůlů

 

g59_19082016_0Pro zahradní pletivové ploty a oplocení, ale i pro ohrady jsou stěžejním konstrukčním prvkem pevné kůly. Pevnost usazení opory plotu se odrazí na životnosti ohrazení, minimální náročnosti další údržby i potřeby budoucích oprav. Zatloukání kůlů nemusíte řešit namáhavou a zdlouhavou prací.

Máme k dispozici profesionální technické vybavení. Speciální stroj pracuje s vysokým výkonem, využívá hydraulické síly a nám pomáhá realizovat jakoukoli zakázku v mnohem kratším čase a s maximálně spolehlivým výsledkem. Odborně vedený stroj dokáže rychle umístit a pevně zasadit kůly do jakkoli nepropustného materiálu. Podle potřeby můžeme zatloukání kůlů uzpůsobit různým náklonům i hloubce zasazení.

Podle vašeho přání dokážeme zabezpečit kůly jakkoli velký pozemek. Pracujeme za relativně každého počasí a dokážeme si poradit s jakýmkoli terénem, špatně dostupným prostorem i odolnou těžkou zeminou. Připravíme pro vás základní opěrný systém pro potřeby instalace pletiva, pevných polí i jako výchozí soustavu pro ohrady. Pomůžeme vám rozšířit a navázat na již zabudovanou ohradu.

Kdykoli se na nás obraťte, připravíme pro vás přesné zaměření a kalkulaci. Budeme s vámi předem nezávazně konzultovat náročnost i způsob provedení.