Pletivové ploty a oplocení

 

12310642_1029048810481365_6621828813495193182_nOplocení zahrady či pozemku vám zajistí bezpečnost a ochranu. Pletivové ploty a oplocení patří mezi nejjednodušší varianty, dovolují rychlou instalaci a dostatečně plní požadované funkce. Oplocení pozemku vám zajistí bezpečí před nežádoucím vstupem osob i zvířat na váš pozemek, zabezpečí vám soukromí a jasně vymezí váš prostor. Zároveň jistí bezpečný pohyb vašich dětí i domácích zvířat.

Zahradní pletivové ploty a oplocení je možné instalovat v jakémkoli terénu. Záleží na vaší představě a účelu využití zahrady. Nabízíme vám kompletní služby od dodání materiálu až po odbornou instalaci. Zajistíme pro vás pevné zabudování nosných konstrukčních prvků – sloupů nebo kůlů a na ně napneme jednotlivá pole. Pletivo je velmi odolný materiál, výborně odolává mechanickému poškození, vlivům změn počasí i vlhkosti. K jeho údržbě je dostačující ochranný nátěr. Výhodou je možnost volby barvy nátěru i její průběžné změny.

Jako součást dodávky plotů můžeme nabídnout i zajímavě řešené branky a vjezdové brány. Při montáži můžeme zapojit bezpečnostní prvky. Při práci na pozemku dbáme o rychlé a profesionální zhotovení. Vždy pracujeme pečlivě a tak, abychom nenarušili okolní prostředí.