Projekty a dotace

 

43_22032016Věděli jste, že je možné žádat o dotaci na stavbu ohrad? Tak teď už ano! Na svou novou ohradu můžete dostat až 50 % z dotací. Ovšem aby bylo možné žádost podat, je důležité mít vypracovaný projekt. Tento projekt Vám rádi zpracujeme.

Dokonce jsme schopni vyřídít i samotnou žádost o dotaci.

Dotace zpracováváme pouze na větší ohrady, cca od 2500 m. Do projektu je možné zahrnout stavbu přístřešku, či haly pro zvířata, nahanědla a podobné věci.

Potřebné dokumenty k projektu:

Vyjadřování k existenci sítí elektronických komunikací.
Vyžádejte si před realizací oplocení vyjádření o případné existenci sítí el. komunikací. Vyhnete se následným realizačním i finančním problémům spojených s narušením vedení.
Poskytování údajů o poloze sítě elektronických komunikací (SEK) najdete zdarma nahttp://www.o2.cz/osobni/199100-dokumentace_site/199104-vyjadrovani_o_exi… .

Vyjadřování k existenci sítí ČEZ.
Vyžádejte si před realizací oplocení vyjádření o případné existenci elektrických rozvodů ČEZ. Vyhnete se následným realizačním i finančním problémům spojených s narušením vedení. Poskytování údajů o poloze sítě elektrických rozvodů najdete zdarma na http://www.cez.cz/cs/co-delat-kdyz/technicke-zalezitosti/pro-stavebniky/…

Vyjadřování k existenci vodovodních sítí.
Vyžádejte si před realizací oplocení vyjádření o případné existenci vodovodních a kanalizačních sítí od příslušné vodohospodářské společnosti spravující tato zařízení ve vaší lokalitě. Vyhnete se následným realizačním i finančním problémům spojených s narušením vedení.

Vyjadřování k existenci sítí plynárenských zařízení.
Vyžádejte si před realizací oplocení vyjádření o případné existenci plynárenských zařízení. Vyhnete se následným realizačním i finančním problémům spojených s narušením vedení.
Poskytování údajů o poloze a křížení plynárenských zařízení RWE najdete zdarma nahttp://www.rwe.cz/cs/zadost-o-stanovisko-k-existenci-plynarenskych-zariz… .