Montáže pletiv

 

g52_22032016_0Stavba oplocení je náročná činnost. Ušetřete svůj čas a nezatěžujte rozpočet o speciální vybavení potřebné pro pevné ukotvení. Zajistíme pro vás montáže pletiv v jakémkoli terénu, délce i výšce plochy. Nabízíme vám naše služby při obnově, rekonstrukci stávajícího pletiva, ale i při dokončovacích pracích na novém pozemku okolo domu či zahrady.

Montáži pletiv předchází zajištění kvalitního kotvení. Zajistíme pro vás kompletní dodávku materiálu, pevné zapuštění tyček, nosných konstrukcí či zatloukání kůlů. Stabilní konstrukce prodlouží životnost celého oplocení a zároveň napomůže dokonalému vypnutí pletiva.  Disponujeme kompletní technikou. Napínání velkých a těžkých ploch zvládneme rychle a bez zbytečných průtahů.  Stavba oplocení vždy probíhá s ohledem na vaše přání a představy, používáme a dodáváme nejkvalitnější materiál. Vždy dodržujeme sjednaný rozpočet i termín realizace.

Kvalitní pletiva zvýší vaši bezpečnost. Nezapomínejte, že dostatečně pevný plot chrání váš majetek před nežádoucím vstupem osob, zaběhnutých zvířat, ale také chrání vás. Na oplocené zahradě se mohou bezpečně pohybovat vaše děti, bez obav můžete dát volnost domácím zvířatům.