Nabídka našich služeb

 

Zatloukání kůlů

Zatloukání kůlů provádíme vlastním zatloukaček kůlů značky WRAG TRIFT. Zaloukač má 200 kg těžké kladivo, které bez problémů zatluče kůly do země. Díky dvěma osám zatloukače(náklon dopředu-dozadu a do stran) můžeme zatlouct kůly i v obtížném terénu. Traktor obvykle dodává sám zákazník. Náš traktor je možný, ale pouze v blízkém okolí sídla firmy (Jindřichův Hradec). Maximální délka kůlu je 3 metry. Stroj samostatně stojí na třech nožkách, upíná se do zadního tříbodového závěsu traktoru a vnější hydrauliky.

Oprava starých ohrad

Oprava ohrad déle bez údržby používaných nebo poničených vlivem nepodléhajícím záručnímu poškození (pád stromů na oplocení, poškození ohrady cizím zaviněním, či nedbalostí).

Montáže ohradníků

Elektrické ohradníky jsou zařízení, která vytvářejí hrazení nikoli fyzickou zábranou, ale pomocí elektrických impulzů. Ohradník udrží zvířata ve vymezením prostoru pomocí citelného elektrického výboje, který však nemá takovou sílu, aby zvířeti nebo náhodnému kolemjdoucímu ublížil.

Montáže pletiv

K výstavbě používáme pletiva, která zabrání útěku chovaných zvířat a zároveň zabrání vniknutí vnějších predátorů. Pletivo je po celé délce plotu stejnoměrně vypnuté, což značně prodlouží jeho životnost.

Montáže vodivých sítí pro ovce

Zvířata s dlouhou srstí obvykle potřebují silnější zdroj napětí, protože dlouhá srst působí jako dobrý izolátor. Zejména pak ohrady pro ovce vyžadují velmi silné zdroje napětí oplocení. To platí i pro kozy s dlouhou srstí, jako je koza mohérová, koza angorská nebo koza kašmírová a také pro psy s dlouhou a hustou srstí jako je čau – čau, pastevečtí psi a další.

Montáže plastových ohrad

Plastové ohrady jsou složeny ze sloupků a podélných latí. Je to vzhledově velmi zajímavé a elegantní řešení. Plastové ohrazení je možné opatřit izolátory a elektrickým vodičem, čímž ochráníme materiál před poškozením zvířetem.