Stavba oborových oplocení

 

g52_22032016_0-1Pro úpravu a práce s novou výsadbou dřevin či pro zajištění obory vám nabízíme kompletní služby v dodávce materiálu i jeho instalaci. Stavba oborových oplocení vyžaduje pomoc speciální techniky. Máme k dispozici těžké stroje i nástroje pro práci v obtížně přístupném terénu. Pracujeme s letitou zkušeností. Můžeme vám tak garantovat skutečně profesionálně odvedené dílo.

Úvodem spolupráce je vždy konzultace, kdy podrobným posouzením ohrazovaného prostoru, jeho přístupnosti a vašich nároků, doporučíme nejvhodnější materiál i postup práce. Přesně podle vašeho zadání dokážeme ohradit jakkoli velký prostor, pracujeme s oplocením jakékoli výšky. Při práci dbáme na bezpečný provoz a postupujeme ohleduplně k okolí, aby v průběhu instalace nového oplocení nedošlo ke škodám.  V případě rekonstrukce nebo opravy původního oplocení se postaráme o odvoz odpadu a starého materiálu.

Vždy dbáme na dodržení sjednaných termínů a cen. Pracujeme spolehlivě a u každého předaného díla můžeme garantovat dlouhou životnost a estetický vzhled. Stavba oborových oplocení může být na vaše přání doplněna dalšími bezpečnostními prvky, vjezdovými branami či dalšími doplňky.