Ohrady pro ovce, montáže vodivých sítí pro ovce

 

11044993_889971141055800_859199815610492426_nPro úspěšný chov hospodářských zvířat je třeba zajistit bezpečný prostor pro jejich volný pohyb. Ohrady pro ovce jsou ideálním prostředkem, jak umožnit zvířatům přirozený pohyb a pastvu bez nebezpečí zaběhnutí kusů dobytka a jejich zranění. Ohrady pro ovce jsou ochranou i okolního pozemku, na kterém by zvířata způsobila škody.

Pro vaše hospodářství vám nabízíme montáže vodivých sítí pro ovce nebo zřízení ohrady. Dokážeme vymezit prostor pastvy v jakémkoli terénu i rozsahu. Ohrady montujeme přesně podle požadovaného zadání a volíme materiál s ohledem na bezpečné zajištění, dlouhou životnost, ale i zdravotní nezávadnost materiálu vůči dobytku.

Vodivé sítě umožňují flexibilnější montáž. Pro jejich instalaci není třeba složité technické zajištění nosných prvků. V případě potřeby je možné libovolně měnit velikost ohrazené plochy. Demontáž je rychlá a po původním vedeném obvodu nezůstávají patrné stopy. Rádi vám doporučíme nejvhodnější řešení oplocení pro ovce. Dodáme vám veškerý potřebný materiál a zajistíme odbornou montáž.