Montáže elektrických ohradníků

 

g54_17032016_0Chovatelům hospodářských zvířat nabízíme kompletní realizaci a montáže elektrických ohradníků. Pro bezpečný a snadný chov dobytka jsou ohradníky nezastupitelnou pomocí. Elektrické ohradníky jsou vhodné do jakéhokoli terénu, jejich provoz není omezen délkou ani členitostí povrchu. Instalace i obslužnost je velmi jednoduchá. Není třeba složité technické přípravy.

Na základě druhu chovaného zvířectva i množství ohrazované plochy vám připravíme kompletní plán včetně dodávky a montáže na místě. Zajistíme pro vás veškeré typy zdrojů napětí, jako jsou síťové, bateriové i solární. Dodáme vám nejkvalitnější vodivá lanka, pásky, izolátory i tyčky pro ohradníky. U každé realizované zakázky vám můžeme garantovat dlouhou životnost a pravidelnou revizní i servisní činnost. Ohradníky jsou nejčastěji využívány pro ohraničení prostoru pro výběhy koní a krav, ale i jako ohrada na ovce, kozy či drůbež.

Veškerou práci vždy provádíme podle přesné domluvy, dodržujeme sjednané termíny i částku. Snažíme se vám nabízet nejkvalitnější produkty i odvedenou práci v příznivých cenách.