Oprava starých zahrad

 

12310642_1029048810481365_6621828813495193182_nKaždý pozemek je vhodné dobře zabezpečit. Chraňte svou zahradu, zamezte vniknutí nežádoucích osob, ale i zaběhnutých zvířat. Dostatečným oplocením zvýšíte i bezpečný pohyb vašich domácích zvířat, samozřejmě zvýšíte bezpečí své i vašich dětí.

Podle velikosti zahrady i terénu, ve kterém je zasazena, vám doporučíme nejvhodnější řešení. Disponujeme veškerou odbornou technikou. Dokážeme tedy snadno navázat na styl, ve kterém bylo původní oplocení založeno, včetně možných zdobných prvků nebo dobových odlišností. V případě vašeho přání dokážeme zcela odstranit původní zahradní pletivové ploty a oplocení a vytvořit zcela nové. Použitý materiál, výšku oplocení i další přídavné bezpečnostní prvky začleníme přesně podle vašeho přání.

Předem vám zhotovíme kompletní plán včetně daného rozpočtu a časové náročnosti.

U všech řešení vám můžeme garantovat kvalitní zhotovení. Nosné konstrukční prvky vytváříme s ohledem na dlouhou životnost a nutnost minimální údržby. Při práci na osázené zahradě dbáme na ohleduplnost. Snažíme se, abychom neponičili vzrostlé keře ani stromy. Zajistíme dovoz všech materiálů a postaráme se o likvidaci odpadu. Investice do nového oplocení zahrad se vám vrátí nejen v lepším vzhledu, ale především ve větším komfortu užívání zahrady a vaší bezpečnosti.